Author: c***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 筆管裡面的鑽很漂亮…
顏色: 藍白色
尺寸: 2
Price: NT$67
| Material | PMMA |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Silicone |
| Brush Head Width | 12-15mm |
| Color | Pink |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| 高度 | 16 cm |
| 長度 | 2 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| SKU | sb2303268089218136 |
Author: c***1
Date:
Review: 筆管裡面的鑽很漂亮…
顏色: 藍白色
尺寸: 2
Author: B***y
Date:
Review: 很棒很漂亮的商品 我非常的喜歡 下次會在回購
顏色: 藍白色
尺寸: 2
Author: 8***8
Date:
Review: 果果喔喔給喔給給給誒誒誒誒
顏色: 粉色
尺寸: 2
Author: ʟ***ɴ
Date:
Review: 出貨快!品質也很棒!已在SHEIN回購多次,需要買的東西都不缺,且價格很實惠,絕對會再回購😎
顏色: 白色
尺寸: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.